Ons team

Wij denken graag met u mee!

Bij HOD werken ambitieuze, betrokken en ervaren medewerkers die u met veel enthousiasme kunnen adviseren en informeren over leegstandbeheer en alles wat daarmee te maken heeft. Wij doen er alles aan om u volledig te kunnen ontzorgen. Bent u in het bezit van leegstaand vastgoed en wilt u dit graag beschermen? Neem gerust vrijblijvend contact met ons op. Wij denken graag met u mee!

Richard van Alphen

Projectmedewerker
Opvanglocaties Oekraïne
r.vanalphen@hod.nl
LinkedIn

Richard Baartscheer

Bedrijfsadministrateur
Milieucoördinator
r.baartscheer@hod.nl
LinkedIn

Daan Blankestijn

Medewerker bedrijfsbureau
d.blankestijn@hod.nl
LinkedIn

Dick Brons

Recruiter
d.brons@hod.nl
LinkedIn

Anne Datema

Coördinator huisvesting
a.datema@hod.nl
LinkedIn

Jenny Fleuren

Boekhoudkundig medewerker
j.fleuren@hod.nl
LinkedIn

Peggy Hui

Accountmanager New Business
p.hui@hod.nl
LinkedIn

Shirley Klein

Vastgoedmanager
s.klein@hod.nl
LinkedIn

Kjeld Knipscheer

Projectmedewerker
k.knipscheer@hod.nl
LinkedIn

Berry Kooiman

Operationeel Manager
b.kooiman@hod.nl
LinkedIn

Laurens Mondelaers

Directeur
l.mondelaers@hod.nl
LinkedIn

Mark Stekelenburg

Vastgoedmanager
m.stekelenburg@hod.nl
LinkedIn

Irene Visser

Hoofd Bedrijfsbureau
i.visser@hod.nl
LinkedIn