Ons team

Wij denken graag met u mee!

Bij HOD werken ambitieuze, betrokken en ervaren medewerkers die u met veel enthousiasme kunnen adviseren en informeren over leegstandbeheer en alles wat daarmee te maken heeft. Wij doen er alles aan om u volledig te kunnen ontzorgen. Bent u in het bezit van leegstaand vastgoed en wilt u dit graag beschermen? Neem gerust vrijblijvend contact met ons op. Wij denken graag met u mee!

Laurens Mondelaers

Directeur
l.mondelaers@hod.nl

Richard Baartscheer

Bedrijfsadministrateur
r.baartscheer@hod.nl

Berry Kooiman

Teamleider
b.kooiman@hod.nl

John Knipscheer

Accountmanager
06-53685062
j.knipscheer@hod.nl

Werken bij HOD?

Accountmanager
info@hod.nl

Claudia Splinter

Medewerker secretariaat
c.splinter@hod.nl

Albertine Werner

Medewerker secretariaat
a.werner@hod.nl

Rinus van der Weg

Regiobeheerder
r.vdweg@hod.nl

Mark Stekelenburg

Regiobeheerder
m.stekelenburg@hod.nl

Sanne Verwey

Regiobeheerder
s.verwey@hod.nl

Mirjam Kragten

Regiobeheerder / Junior Vastgoedbeheerder
m.kragten@hod.nl

Richard van Alphen

Junior Vastgoedbeheerder

r.vanalphen@hod.nl

Jeroen van der Werf

Medewerker Technische Dienst
j.vanderwerf@hod.nl

Els Koppers

Oppassersconsulente
e.koppers@hod.nl

Jenny Fleuren

Boekhoudkundig medewerker
j.fleuren@hod.nl