Ons team

Wij denken graag met u mee!

Bij HOD werken ambitieuze, betrokken en ervaren medewerkers die u met veel enthousiasme kunnen adviseren en informeren over leegstandbeheer en alles wat daarmee te maken heeft. Wij doen er alles aan om u volledig te kunnen ontzorgen. Bent u in het bezit van leegstaand vastgoed en wilt u dit graag beschermen? Neem gerust vrijblijvend contact met ons op. Wij denken graag met u mee!

Richard van Alphen

Vastgoedbeheerder
r.vanalphen@hod.nl
LinkedIn

Richard Baartscheer

Bedrijfsadministrateur
r.baartscheer@hod.nl
LinkedIn

Anne Datema

Vastgoedbeheerder
a.datema@hod.nl
LinkedIn

Jenny Fleuren

Boekhoudkundig medewerker
j.fleuren@hod.nl
LinkedIn

Berry Kooiman

Operationeel Manager
b.kooiman@hod.nl
LinkedIn

Mirjam Kragten

Coördinator huisvesting
m.kragten@hod.nl
LinkedIn

Laurens Mondelaers

Directeur
l.mondelaers@hod.nl
LinkedIn

Taco Reindertsen

Salesmanager

t.reindertsen@hod.nl
LinkedIn

Mark Stekelenburg

Vastgoedmanager
m.stekelenburg@hod.nl
LinkedIn

Kim Vastenburg

Vastgoedbeheerder
k.vastenburg@hod.nl

Sanne Verwey

Hoofd bedrijfsbureau
s.verwey@hod.nl
LinkedIn

Rinus van der Weg

Vastgoedmanager
r.vdweg@hod.nl
LinkedIn

Jeroen van der Werf

Technische Dienst
j.vanderwerf@hod.nl

Werken bij HOD?

New business
info@hod.nl

Werken bij HOD?

Medewerker bedrijfsbureau
info@hod.nl