Ons team

Els, Sanne, Laura, Albertine, Dave, Rutger, Freek, Esther, Richard, John, Claudia, Berry, Wietse, Jenny, Mark, Ilse, Laurens, Jeroen, Rinus.

Wij denken graag met u mee!

Bij HOD werken ambitieuze, betrokken en ervaren medewerkers die u met veel enthousiasme kunnen adviseren en informeren over leegstandbeheer en alles wat daarmee te maken heeft. Wij doen er alles aan om u volledig te kunnen ontzorgen. Bent u in het bezit van leegstaand vastgoed en wilt u dit graag beschermen? Neem gerust vrijblijvend contact met ons op. Wij denken graag met u mee!

Freek Ossendrijver

Directeur
f.ossendrijver@hod.nl

Laurens Mondelaers

Adjunct directeur
l.mondelaers@hod.nl

Esther van Cappellen

Accountmanager
06-12918778
e.vancappellen@hod.nl

John Knipscheer

Accountmanager
06-53685062
j.knipscheer@hod.nl

Berry Kooiman

Teamleider
b.kooiman@hod.nl

Rinus van der Weg

Regiobeheerder
r.vdweg@hod.nl

Dave Ekdom

Regiobeheerder
d.ekdom@hod.nl

Mark Stekelenburg

Regiobeheerder
m.stekelenburg@hod.nl

Wietse Igesz

Regiobeheerder
w.igesz@hod.nl

Sanne Verwey

Vastgoedinspecteur
s.verweij@hod.nl

Mirjam Kragten

Vastgoedinspecteur
m.kragten@hod.nl

Jeroen van der Werf

Medewerker Technische Dienst
j.vanderwerf@hod.nl

Els Koppers

Oppassersconsulente
e.koppers@hod.nl

Claudia Splinter

Medewerker secretariaat
c.splinter@hod.nl

Albertine Werner

Medewerker secretariaat
a.werner@hod.nl

Richard Baartscheer

Bedrijfsadministrateur
r.baartscheer@hod.nl

Jenny Fleuren

Boekhoudkundig medewerker
j.fleuren@hod.nl