Ons team

Bij HOD werken ambitieuze, betrokken en ervaren medewerkers die u goed kunnen adviseren en informeren. Ons team is er op gericht om u volledig te kunnen ontzorgen. Heeft u leegstand waar u een oplossing voor zoekt? Neem contact op; wij denken graag met u mee!
 

Freek Ossendrijver

Freek Ossendrijver

Laurens Mondelaers

Laurens Mondelaers

Adjunct directeur

l.mondelaers@hod.nl

Esther van Cappellen

Esther v. Cappellen

Accountmanager sales

e.vancappellen@hod.nl

Rémy Vogelsang

Rémy Vogelsang

Accountmanager sales

r.vogelsang@hod.nl

Ilse van Laere

Ilse van Laere

Regiobeheerder

i.vanlaere@hod.nl

Dave Ekdom

Dave Ekdom

Regiobeheerder

d.ekdom@hod.nl

Jules Pont

Jules Pont

Regiobeheerder

j.pont@hod.nl

Rinus van der Weg

Rinus van der Weg

Regiobeheerder

r.vdweg@hod.nl

Wietse Igesz

Wietse Igesz

Regiobeheerder

w.igesz@hod.nl

Annalynn Gordeau

Annalynn Gordeau

Plv. regiobeheerder

a.gordeau@hod.nl

 

Iris Molendijk

Iris Molendijk

Vastgoedinspecteur

i.molendijk@hod.nl

Els Koppers

Els Koppers

Oppassersconsulente

e.koppers@hod.nl

Arthur van Es

Arthur van Es

Medewerker technische dienst

a.vanes@hod.nl

Claudia Splinter

Claudia Splinter

Medewerker secretariaat

c.splinter@hod.nl

Albertine Werner

Albertine Werner

Medewerker secretariaat

a.werner@hod.nl

Jan Vernhout

Jan Vernhout

Malti Ramcharan

Malti Ramcharan

Assistent Controller

m.ramcharan@hod.nl

Christien Visser

Christien Visser

Boekhoudkundig medewerker

c.visser@hod.nl

Souheil Bahhady

Souheil Bahhady

Systeembeheerder

s.bahhady@hod.nl

clear

Schrijf u in voor de nieuwsbrief

Wilt u de laatste ontwikkelingen binnen HOD en ons vakgebied volgen? Hieronder kunt u zich inschrijven voor onze nieuwsbrief en wij zullen u op de hoogte houden!

Vul uw gegevens in